Наші партнери

 

ТзОВ «Польські ягоди» - група виробників ягід, які займаються виробництвом, переробкою, зберіганням та експортом продукції на світовому ринку, застосовують новітні технології та обладнання.

http://www.polskiejagody.pl/

 

ТзОВ «Плантація над Танвія» - одна з найбільших плантацій в Європі (понад 180 га) чорниці високорослої. Розташована в Розточанському народному парку (еко-зона).

http://www.plantacjanadtanwia.pl/

 

Люблінська Політехніка –державний навчальний заклад технічного профілю. Привабливість університету виражається високим рівнем навчання і сучасною пропозицією освіти. Основні напрями наукових досліджень пов’язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною навколишнього середовища, економією матеріалів та енергії.

http://www.pollub.pl/

 

СООО «РОЛЬ-ПОЛЬ» - сільсько-господарське підприємство в Харківській області, Барвенківському районі. Основними напрямами діяльності є виробництво зернових та олійних культур, а також насіннєвого матеріалу елітних сортів пшениці. Підприємство обладнано сучасними машинами від світових лідерів агротехніки і є базою виробничої практики студентів ХНТУСГ.

http://www.rolpol.com.ua