Перемога у конкурсі «Агро-2019» – поїздка до Парижу! (частина І)

У стінах нашого університету 26 листопада 2018 р відбувся перший етап конкурсу Фонда Бориса Колеснікова «Агро-2019». На ньому понад двохсот студентів писали тести і розв’язували задачі з профільних предметів. За результатами  першого етапу до фіналу ввійшли 7 студентів ННІ механотроніки та систем менеджменту: Кобзар Олег та Бубнікович Олександр – студенти 5 курсу, Знова Марія, Хребтюк Яна, Петров Руслан  – студенти 4 курсу, Жмурко Ганна та Литовченко Андрій – студенти 3 курсу.

      

      

Другий етап конкурсу «Агро-2019» відбувся 12 грудня у Національному університеті біоресурсів і природокористування у місті Києві, де 83 студентів-фіналістів із різних аграрних ЗВО України представили свої проекти поважному журі. А вже наступного дня були підведенні підсумки конкурсу. Серед 30 переможців був обраний і студент Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка – Кобзар Олег студент 5 курсу ННІ МСМ (керівник проекту директор, д.т.н., професор Власовець В.М.). Він та 30 переможців у лютому місяці 2019 р. вирушили на до Франції на найбільшу сільськогосподарську виставку у світі SIMA 2019.

  

Париж зустрів переможців привітною теплою погодою. Після прибуття до одного з найбільших у світі аеропортів – Шарля де Голля, який щоденно приймає та відправляє понад 1400 рейсів більше ніж 100 авіакомпаній, делегація відправилась знайомитись з найбільш визначними пам’ятками романтичного міста. Продовження у наступному репортажі.