Стратегії інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва в Харківській області на період до 2025 року

Сьогодні, 7 лютого, у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбудилось засідання круглого столу з питань уточнення параметрів та задач «Стратегії інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва в Харківській області на період до 2025 року», а також проректорів та директорів ННІ ХНТУСГ.

Розпочався захід із вітальних слів ректора ХНТУСГ Олександра Нанки та директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації  Олександра Нездюра.

      

Наступним виступив директор Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського» Святослав Балюк за темою: «Задачі з охорони і підвищення родючості ґрунтів в регіоні», потім директор Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агромеліорації ім. Г.М. Висоцького Віктор Ткач торкнувся теми: «Уточнення завдання агролісомеліорації в регіоні з урахування зміні клімату».

Директор Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН України Віктор Кириченко доповів стосовно основних задач по розвитку рослинництва в регіоні з умови зменшення опадів в весняно-літній період. Директор Інституту тваринництва НААН України Євген Руденко виступив з доповіддю на тему: «Розвиток тваринництва в регіоні в нових економічних умовах господарювання». Директор Національного центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» Борис Стегній ознайомив з проблеми боротьби з епідеміологічними захворюваннями тварин в регіоні. Заступник директора з наукової роботи Інституту овочівництва і баштанництва НААН України Олександр Куц розповів про задачі по розвитку овочівництва і баштанництва в регіоні.

      

Ректор ХНТУСГ Олександр Нанка доповів на тему: «Напрямки співпраці виробників сільськогосподарської продукції і закладів вищої освіти в підготовці кадрів для АПВ», а проректор з наукової роботи Віктор Мельник висловив пропозиції щодо організації проведення наукових досліджень та виконання дослідно-конструкторських робіт по визначеним напрямкам.

Калекін Юрій - вчений секретар Південно-Східного наукового центру НАН України висловив пропозицію щодо об’єднання зусиль НАН та НААН України у вирішенні питань щодо розвитку аграрного сектору регіону.

По закінченню заходу, Олександр Нездюр підбив підсумків круглого столу.