Події

УВАГА! Нові спеціальності!!!!!!

Раді повідомити, що в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка були відкриті нові спеціальності!

детальніше
Події

Проблеми надійності машин

У травні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка в шістнадцятий раз відбулась міжнародна науково-практична конференція «Проблеми надійності машин», присвячена пам’яті академіка Аніловича Веніаміна Яковича.

детальніше
Події

Молодежный совет гордится своей командой, мы идём только вперёд!

В мае в Харькове проходил юбилейный Х Международный Туристический Форум.

Обосновавшись в отеле «Харьков-Палац», данное имиджевое мероприятие, на котором присутствовали 25 делегаций из 12 стран Европы, вызвало ажиотаж среди гостей нашего города по широкому спектру актуальных вопросов развития туристического потенциала Харькова.

детальніше
Події

Актуальні напрями модернізації бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування в Україні

23 травня зусиллями кафедри обліку та аудиту в рамках святкування Дня науки в Україні організовано та проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні напрями модернізації бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування в Україні».

детальніше
Події

Продовжуємо знайомство

22 та 23 травня студенти ІІ та ІІІ курсу навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту відвідали ВАТ «Харківський тракторний завод» під керівництвом к.т.н., доцента кафедри тракторів і автомобілів Ігоря Шевченка. Пізнавальну екскурсію підприємством провів головний інженер по перспективним розробкам Юрій Шаповалов.

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS