Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Стажування у Рейн-Ваальському університеті

Переглядів: 420
ФОТО
 

22-26 січня представники навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту МАНДИЧ О.В., д.е.н., доцент кафедри економіки та маркетингу, та ДАНИЛЕНКО В.В., асистент кафедри обліку і аудиту, пройшли науково-педагогічне стажування в Рейн-Ваальському університеті (Німеччина, м. Клеве) за міжнародною програмою DAAD OSTPARTNERSCHAFTEN.

Під час стажування були обговоренні результати виконання даної програми за період 2016-2018 рр., а також сформовані пропозиції подальшої співпраці на період 2019-2021 рр. Особливістю даного семінару стало ознайомлення з навчальним процесом в Університеті за різними освітніми програмами, як технічного, так і економічного спрямування, зокрема, в частині науково-методичного забезпечення та наявної матеріально-технічної бази.

фото
фото

Перспективними планами даної програми є стажування студентів та викладачів ХНТУСГ в Рейн-Ваальському Університеті за освітніми програмами «Агробізнес», «Мехатроніка» та «Лісове господарство», проходження інтенсивних курсів з вивчення іноземних мов з можливістю отримання відповідних сертифікатів міжнародного зразка, проведення онлайн-конференцій між університетами, а також формування єдиного модуля для освітніх програм з метою впровадження у навчальний процес всіх учасників програми DAAD OSTPARTNERSCHAFTEN.

фото
фото
фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика