Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Профорієнтаційна робота в Феськівській ЗОШ

Переглядів: 204
ФОТО
 

Нещодавно, відповідно до плану роботи кафедри вищої математики спільно з земляцтвом Золочівського району Харківської області ст. викладач, канд. техн. наук. Левкін Дмитро Артурович та студенти другого курсу факультету механотроніки і систем менеджменту Балюк Андрій та Летко Богдан відвідали Феськівську ЗОШ I-III ступенів.

Учнів ознайомили з навчально-науковими інститутами університету, спеціальностями, на яких навчаються студенти, можливістю стажування студентів в провідних країнах світу.

Особливу увагу учнів виступаючі звернули на підготовчі курси, що працюють в університеті, умови та можливості навчання студентів на бюджетній та контрактній формах навчання. Було розказано про умови проживання в студентських гуртожитках університету, спортивні секції та творчі заходи студентів. На додаток учні отримали контактну інформацію щодо приймальної комісії університету та відділення підготовчих курсів.

Делегати університету передали школі подяку, якою нагороджена випускниця школи, а нині – студентка ХНТУСГ Лимаренко Анастасія за успішне навчання та активну участь в громадському житті університету. Нагорода викликала живий інтерес присутніх і зустрінута оплесками.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, поїздка виявилася досить продуктивною. Серед учнів 11-го класу 3 учні виявили бажання навчатися в нашому університеті.

фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика