Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Через терни до зірок!

Переглядів: 404
ФОТО
 

Після Нового року час як ніби заквапився, полетів на крилах. Швидко пройшов січень, ще швидше пройде - найкоротший місяць, лютий, і там вже до весни рукою подати. Однак, нам є ще дещо пригадати.

29 січня відзначила свій 85-ний ювілей газета "Учитель" Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Привітати майстрів пера з ювілейною датою приїхали колеги-журналісти та редактори харківських університетських видань.
Відкрив захід ректор ХНПУ Прокопенко Іван Федорович.

фото
фото
фото

- Щиро вітаю всіх Вас із 85-річчям університетської газети! За час свого існування газета мала різні назви, формати, наклади. Змінювались редактори та кореспонденти, читачі та дизайн, але ось уже 65 років, з 1953 року, газета носить гідну назву — «Учитель». І це не випадково, тому що наша газета така ж вимоглива, сучасна та улюблена, як і вчитель у нашому суспільстві.

Під час вшанування ювілярів багато теплих слів почули на свою адресу: головний редактор Iрина Бикова, редактор Юлія Лебеденко дизайнер Василь Березовський та коректор Олена Карпенко.

Завершився захід нагородженням почесними грамотами студентів та співробітників, які беруть активну участь у виданих газети і святковим концертом.

фото
фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика