Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

ВІДКРИТТЯ КУРСІВ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Переглядів: 421
ФОТО
 

19 вересня в нашому університеті розпочали роботу курси польської мови. Відкриття мовних курсів ініційовано та підтримано Генеральним Консульством Республіки Польща в місті Харкові. Університету надані навчально-методичні матеріали: підручники, робочі зошити, словники, аудіодиски та багато іншої цікавої літератури польською мовою, що дозволить не тільки вивчати мову а й дізнатись про історію, культуру та традиції Польщі.

З нагоди відкриття курсів, перший проректор університету М.Л. Лисиченко та віце-консул Республіки Польщі Ян Здановський привітали викладачів і студентів з цією урочистою подією та побажали плідної роботи. Вивчення польської мови є важливим кроком до співробітництва з нашими польськими колегами, а знання цієї мови відкриває нові можливості, шлях до нових знань, досвіду та успіху.

Після урочистого відкриття перший проректор університету разом з віце-консулом та співробітниками українсько-польського аграрно-технічного центру продовжили свою зустріч за обговоренням подальшої співпраці та планів на навчальний рік.

фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика