Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Вони – найкращі!

Переглядів: 788
ФОТО
 

У суботу, 2 вересня, в першій столиці України на стадіоні ОСК "Металіст" пройшов Матч кваліфікації Чемпіонату світу-2018 "Україна-Туреччина". В даному заході брала участь команда ярих вболівальників Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

-Це була неперевершена та дуже емоціональна гра, - зазначає директор ННІ ЕКТ Олександр Мороз. - Ми с колегами отримали масу задоволення від цього матчу. Я, як і вся трибуна, на якій ми сиділи, вболівала за «Україну». Чому? Та тому що наші хлопці - найкращі!

Харківський стадіон знову приніс удачу збірній України: два голи Андрія Ярмоленко стали переможними для синьо-жовтих у відбірковому матчі чемпіонату світу.
"Це перший за 4 роки офіційний матч національної збірної, який проходить у Харкові. Завдяки зусиллям керівництва Харківської облдержадміністрації, нам вдалося повернути великий футбол в Харківську область", - зазначив президент Федерації футболу України Андрій Павелко. (зазначається на сайті http://kh.vgorode.ua/)

У свою чергу вболівальники ХНТУСГ також вітають нашу команду з перемогою та чекають на нову зустріч з ними.

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика