Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Представники компанії «Ельворті» знову в гостях у ХНТУСГ

Переглядів: 817
ФОТО
 

31 серпня на кафедрі сільськогосподарських машин Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка було відкрито третю авторизовану навчально-наукову лабораторію провідної української кампанії ПАТ «Ельворті», яка спеціалізується на випуску сівалок та ґрунтообробного обладнання.

У заході брали участь: голова правління ПАТ «Ельворті», генеральний директор Сергій Калапа, директор з маркетингу Ігор Власенко, перший проректор університету Микола Лисиченко, проректор з НПР Віктор Мельник та завідувач кафедрою сільськогосподарських машин Валерій Пастухов.

Як відзначив Микола Леонідович, ця зустріч стала ще однією дробинкою для подальшого розвитку навчального закладу. Представники кампанії ПАТ «Ельворті» надали дуже важливий матеріал для навчання процесу, яким студенти матимуть можливість користуватись у будь-який час, а також комплекти обладнання посівних агрегатів для проведення лабораторних та наукових робіт.

Ще хотілося б відзначити, що на заході були обговорені подальші напрямки співпраці, а саме: організація всеукраїнського конкурсу, участь та проведення науково-дослідних робіт професорсько-викладацьким складом університету та кафедрою сільськогосподарських машин на замовлення компанії.

фото
фото
фото
Ключові слова:
Яндекс.Метрика