Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Міжнародне молодіжне співробітництво кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін

Переглядів: 572
ФОТО
 

З 1 по 21 липня відбулася XXVII Літня Cхідна школа (Wschodnia Szkoła Letnia), яку щорічно проводить Центр Східної Європи Варшавського університету, що включає такі заходи, як лекції, семінари з запрошеними професорами, відвідування архівів, бібліотек та музеїв. У цьому році серед учасників школи була старший викладач кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. І. В. Скубій.

Під час навчання учасники мали також можливість брати участь у Варшавській східноєвропейській конференції, яка є відомим форумом серед дослідників та політичних діячів. Зі своїми доповідями виступили у тому числі міністр закордонних справ Польщі, посли, співробітники міжнародних організацій, знані науковці.

фото
фото

З 19 по 27 серпня І. В. Скубій брала участь у Міжнародній літній школі «Пам’ять і право: правові перспективи в історичних оцінках» в Польщі, яка проводилася Центром польсько-російського діалогу за підтримки Фонду німецько-польської співпраці. Серед запрошених лекторів школи були відомі викладачі та професори європейських університетів, спеціалісти у сфері міжнародного права, захисту прав людини. Під час занять були розглянуті проблеми міжнародного права і політик пам’яті, засудження та комеморації у національному контексті, декомунізації та денацифікації у Центрально-Східній Європі.

фото
фото

Участь у таких міжнародних заходах дає можливість розширювати не тільки знання про історичні та політичні процеси, які відбуваються в нашому регіоні, а й дають можливість розширення наукових контактів та налагодження співпраці.

фото
фото
Ключові слова:

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика