Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Софіївські зорі. Фінал 2009

Переглядів: 3141
Вже восьмий рік збирає Всеукраїнський фестиваль «Софіївські зорі» у м.Умані кращих представників художньої самодіяльності аграрних ВНЗ України. Він був заснований Міністерством аграрної політики України, і щорічно, під його патронатом, проводиться заключний етап та Гала-концерт фестивалю на великій Уманській сцені. Цього року привілеї було віддано естрадному жанру. Існує дуже багато колективів і прихильників саме цього творчого напрямку, тому важко довелося журі оцінювати й вибирати самих достойних. Творчий колектив ХНТУСГ ім. П.Василенка був представлений шістьма номерами і тільки три з них стали власниками дипломів-переможців.
    
Зразковий ансамбль пісні і танцю «Берегиня», до складу якого увійшли сім чарівних дівчат, виконав класичний джазовий твір «Somebody loves me», з сучасним аранжуванням, та став володарем диплому І ступеня.

Ще одним переможцем у піджанрі "Вокальні ансамблі" став вокальний дует «Веді-Вічі» у складі студентів Коледжу переробної та харчової промисловості ХНТУСГ ім.П. Василенка!
 

 

Віра Холодьон і студент коледжу переробної та харчової промисловості Дмитро Костюк об’єдналися у дуже яскравий дует «Веді-Вічи», який підкорив глядачів і членів журі надзвичайним злиттям голосів, виконавши пісню «Vivere» (диплом І ступеню).

 

 

Театр-танцю «Аеро», виконавши танок у східному стилі під назвою «Шлях воїна» отримав диплом ІІІ ступеня серед хореографічних колективів.

 

 

Яскраві й оригінальні номери переможців прикрасили Гала-концерт, що проходив у День міста Умань на центральній площі. За традицією студенти нашого університету виконали фінальний гімн фестивалю «Зорі Софії» під супровід яскравого феєрверку. Ми сподіваємось, що фестиваль буде жити й розвиватися . І з нетерпінням чекаємо на наступний рік, щоб знов порадувати своїми талантами, видовищними номерами й, звичайно ж, новими перемогами.
Яндекс.Метрика