Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

УВАГА!!!

Опубліковано: 6.09.2017 ; Переглядів: 771
фото
фото
фото
фото
фото
Ключові слова:

Попередження ґендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини

Опубліковано: 25.09.2017 ; Переглядів: 112
ФОТО
 

19 вересня кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін радо вітала своїх поважних гостей: головного спеціаліста Департаменту науки і освіти ХОДА Сухорукову Н. А. та Президентку Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда – Україна», доктора юридичних наук, професора Левченко К. Б.

Ключові слова:

УВАГА КОНКУРС!

Опубліковано: 25.09.2017 ; Переглядів: 86
ФОТО
 

Конкурс малюнків та плакатів з протидії торгівлі людьми та домашньому насильству БО «БФ «Карітас Харків» за сприяння Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми» проводить Конкурс малюнків (плакатів) серед учнівської та студентської молоді за двома напрямами: протидія торгівлі людьми та домашнє насильство.

Ключові слова:

Мистецтво єднає студентську молодь

Опубліковано: 25.09.2017 ; Переглядів: 125
ФОТО
 

Вже традиційним стало починати навчальний рік концертом класичної музики в історичному центрі міста Харкова. І цей рік не став винятком.

Ключові слова:

ВІДКРИТТЯ ЛАБОРАТОРІЇ ТЕХНОЛОГІЇ ХАРЧУВАННЯ

Опубліковано: 25.09.2017 ; Переглядів: 176
ФОТО
 

22 вересня в ННІ ПХВ відбулося урочисте відкриття лабораторії технології харчування на кафедрі технологій переробних і харчових виробництв.

Ключові слова:

Участь викладачів кафедри кібернетики участь у XXVII Міжнародному симпозіумі «Метрологія та метрологічне забезпечення»

Опубліковано: 23.09.2017 ; Переглядів: 167
ФОТО
 

За особистим запрошенням організаторів завідувач кафедри кібернетики проф. Мегель Юрій Євгенович та доц. Коваленко Світлана Миколаївна прийняли участь у XXVII Міжнародному симпозіумі «Метрологія та метрологічне забезпечення», що проходив з 4 по 11 вересня у болгарському місті Созополь.

Ключові слова:
RSS-матеріал

Останні оновлення

Розклад

Яндекс.Метрика